Nie bój się pytać o oferty specjalne dotyczące płyt polistyrenowych


Jeżeli chcesz kupić płyty polistyrenowe do swojej firmy, to prawdopodobnie:

  • Będą to większe zakupy, niż takie, które zrobisz tak zwany „przeciętny Kowalski”
  • Będziesz robił te zakupy regularnie, jeżeli sklep z płytami polistyrenowymi Ci się spodoba.

 

 

Dlatego też kupując płyty polistyrenowe w większej ilości, warto porozmawiać z doradcą np. http://kodrewex.com.pl/plyty-i-folie-polistyrenowe.html na temat oferty specjalnej, aby otrzymać jak  najlepszą opcję na rynku.

 

 

Co mam na myśli poprzez specjalne warunki?

Przede wszystkim różnego rodzaju rabaty, albo dodatki do zakupów. Rabaty skutecznie pozwolą Ci oszczędzać pieniądze. Kilka procent tu, kilka procent tam i w skali miesiąca w całej firmie możesz zaoszczędzić pokaźne pieniądze. Oczywiście jeżeli nie zamierzasz kupować dużej ilości płyt polistyrenowych, to próba negocjacji specjalnych warunków nie ma sensu. Jednak jeżeli prowadzisz firmę, wykorzystujesz je regularnie i będziesz robił regularnie co najmniej spore zakupy to warto negocjować.

 

 

 

Nawet jeżeli nie wynegocjujesz o wiele tańszej oferty, to najważniejszy jest fakt, że próbowałeś. Nie pozostałeś bierny tak samo jak większość przedsiębiorców, lecz zrobiłeś coś by otrzymać płyty polistyrenowe na specjalnych warunkach. A za to już należy Ci się nagroda. Jeżeli nauczysz się negocjować warunki współpracy w biznesie, to twoja firma ma o wiele większe szanse na przyniesienie Ci większych dochodów, oraz długotrwały sukces.