Najciekawsze pomysły na świeczniki szklane


 

Szkło to jeden z najbardziej wdzięcznych motywów zdobniczych – jego przejrzysta i idealnie gładka tafla to doskonała kanwa do stworzenia fantazyjnych kompozycji. Już niewielki szklany gadżet odmieni wygląd zwykłej półki czy komody. Postaw na meblach czy parapetach świeczniki szklane, a doświadczysz magii ciepłego blasku i przytulności.

 

 

Popuść wodze fantazji

Najczęściej świeczniki szklane wykorzystywane są w najbardziej oczywisty sposób – po prostu są w nich umieszczane świeczki. Jeśli jednak chcesz wykazać się większą kreatywnością, możesz skorzystać ze stylowych inspiracji proponowanych przez https://szkloidekoracje.pl/pl/c/SWIECZNIKI%2C-KIELICHY/15 , gdzie wybór świeczników szklanych jest ogromny. Jeśli delikatnie nałożysz cienką warstwę kleju na wewnętrznej stronie świecznika i posypiesz brokatem – otrzymasz mieniące się tysiącem kolorów szklane cudeńko. A jeśli wypełnisz wnętrze świecznika świeżymi płatkami kwiatów i zapalisz aromatyczną świecę – pochłonie Cię świat zapachów.

 

Szklany świecznik w oknie - wystrój

Szklany świecznik w oknie

 

Świeczniki szklane na każdą okazję

Zarówno mieszkanie, jak i wystawna sala bankietowa zyskają nowe oblicze. W świetle dziennym pięknie zaprezentują się świeczniki ze szkła wypełnione dekoracyjnymi perełkami czy złotym pyłem. A wieczorową porą świeczniki pięknie rozbłysną blaskiem świec, ocieplając wnętrze i dodając mu szyku. Takie ozdoby wprowadzą osoby przebywające w ich otoczeniu w uroczysty i romantyczny nastrój, a całe wnętrze wywrze na gościach piorunujące wrażenie.