Wybrałam projekt domu parterowego i nie żałuję


 

Doradzanie klientom w zakresie wyboru projektu domu parterowego, firma https://www.homekoncept.com.pl/product-category/dom/domy-parterowe/ traktuje jako swój obowiązek. Doświadczeni specjaliści podczas spotkania w biurze zapoznają się z potrzebami danej rodziny i pomagają jej w wyborze odpowiedniej oferty z katalogu. W przypadku rodzin z małymi dziećmi, budynki jednopoziomowe okazują się przeważnie strzałem w dziesiątkę. Wybór projektu domu parterowego to często najlepszy sposób na uniknięcie wypadków typowych dla wieku dziecięcego.

 


Wyobraźnia dzieci oraz rozpierająca je energia w połączeniu ze znajdującymi się w domu schodami to zdecydowanie nienajlepszy duet, natomiast projekty domów parterowych w dość łatwy sposób niwelują możliwość groźnego upadku ze schodów. Brak balkonów oraz okna umieszczone jedynie blisko ziemi, to kolejna zaleta budynków bez piętra. Wiele maluchów z chęcią zamieniłoby się w Supermana lub przetestowały swoje umiejętności latania. Projekty domów parterowych odbierają im taką możliwość.

 

Projekty domów parterowych w dość łatwy sposób niwelują możliwość groźnego upadku ze schodów.

Projekty domów parterowych w dość łatwy sposób niwelują możliwość groźnego.

 

Budynki jednopoziomowe oferowane obecnie przez biura projektowe mają oczywiście wiele innych zalet istotnych dla rodziców małych dzieci. O wiele łatwiej przypilnować dziecko, jeśli znajduje się na tym samym piętrze. Warto też pomyśleć o projekcie domu parterowego w trosce o swój komfort na emeryturze.