O czym świadczą zadbane trawniki? Kraków ocenia ogrody


 

Trawniki traktuje jako jeden z najważniejszych elementów projektów ogrodów dla mieszkańców Krakowa. To właśnie ta część ogródka nadaje całej działce zadbany i reprezentacyjny charakter i pomaga w utrzymaniu wrażenia harmonii otoczenia z domem. Wiele osób uznaje to za najlepszą wizytówkę mieszkańców domu. Wbrew pozorom o właścicielach posesji sporo mówią właśnie dostępne sprawdź zadbane trawniki. Kraków natomiast to miasto, w którym takie szczegóły są dość ważne. Nawet na podstawie ogrodu można ocenić z kim mamy do czynienia oraz czy nasi sąsiedzi mają zamiłowanie do porządku, czy też należą do grona bałaganiarzy.

 


O czym jeszcze świadczy zadbany trawnik w Krakowie?
Sporo mówi o tym jak bardzo pedantyczną osobą jesteś i jak bardzo przywiązujesz uwagę do szczegółów. Zawsze idealnie skoszona trawa w otoczeniu dobrze dobranych krzewów, drzew i kwiatów to znak, że również wnętrze twojego domu charakteryzuje się dobrym gustem i panuje w nim porządek.
Dziko rosnący trawnik to nie zawsze oznaka niechlujstwa i lenistwa. W niektórych przypadkach jest to po prostu artystyczny nieład i pozwolenie naturze na decydowanie o wyglądzie naszego ogrodu. Niektórzy mieszkańcy Krakowa wcale nie przepadają za trawą skoszoną od linijki.

 

Zadbane trawniki - Kraków, ogród.

Zadbane trawniki – Kraków.

A co twój trawnik mówi o tobie?