Odzwierciedlają aktualne preferencje kupujących. Co to takiego? Projekty najnowsze domów sprawdź sam.


Tanie w budowie najnowsze projekty domów, prezentują obowiązujący trend w architekturze i mówią o aktualnych

preferencjach inwestorów. Zaprezentowanej prze nas https://www.e-domy.pl/projekty-domow.html galerii projektów, przewaga jest domów o zasadach nowoczesnych postaw proekologicznych i energooszczędnych, to czego większość ludzi teraz oczekuje, by dom był piękny, tani jak i współgrał z przyrodą.

Odpowiednio dobrany projekt najnowszego domu charakteryzuje się właściwymi proporcjami i przejrzystym układem funkcjonalnych pomieszczeń. Podział projektów najnowszych domów na część dzienną i nocną zapewnia komfort mieszkania, przestrzeni jak i potrzebę posiadania własnego azylu. Najnowsze projekty domów wyróżnia przyjazna, ciekawa architektura i prosta funkcja. Koszty projektów zaprezentowane przez nas, to na ogół atrakcyjne ceny adekwatne do rodzaju domu jak i przypisanej powierzchni użytkowej. Jeżeli zapragniemy w najnowszym projekcie domu uwzględnienie instalacji energooszczędnych, to musimy pamiętać, że tego typu technologia jest droższa od standardowej i koszt budowy takiego domu jednorodzinnego będzie wyższy, ale uspokajamy, że taka inwestycja zwraca się po kilku latach a z każdym kolejnym rokiem koszty ogrzewania jak i energii znacznie się zmniejszą.

Tak, więc zanim wybierzesz projekt najnowszego domu ustal czego będziesz oczekiwał od niego jak i od nas, bo my służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Zanim wybierzesz projekt najnowszego domu ustal czego będziesz oczekiwał od niego jak i od nas, bo my służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Zanim wybierzesz projekt najnowszego domu ustal czego będziesz oczekiwał od niego.

Powierzchnia użytkowa

Cena projektu

Co go wyróżnia

89, 34 m2

2 340 zł

taras zadaszony z możliwością adaptacji kominka na zewnątrz

106, 67 m2

2 450 zł

dwa kominki (salon i taras)

124, 89 m2

2 680 zł

basen zewnętrzny plus pergola zadaszona

134, 90 m2

2 790 zł

obszerne pomieszczenie na garderobę z wejściem od łazienki

138, 94 m2

2 990 zł

sauna przy łazience

144, 89 m2

3 150 zł

kominek w części sypialnianej i dziennej

155, 68 m2

3 450 zł

basen wewnętrzny

168, 78 m2

3 690 zł

panele słoneczne i kominek w salonie

188, 90 m2

4 220 zł

dwa kominki plus basen na zewnątrz